Маркетплейс твоєї Країни![]()
Знижка
Коротка вітровка з кишенею на рукаві - чорний цвет, ONE SIZE (є розміри)
Немає в наявності
Код:003887060
Характеристики Коротка вітровка з кишенею на рукаві - чорний цвет, ONE SIZE (є розміри)
| Виробник | |
| Застібка | Блискавка |
| Колір | Чорний |
| Стан | Нове |
| Міжнародний розмір | ONE SIZE |
| Візерунок | однотонний |
| Склад тканини | 100% поліестер |
| Фасон | укорочений |
| Сезон | Демісезон |
| Стиль | молодіжний |
| Тканина | Плащівка |
| Розмір на фото | ONE SIZE |
| Клас | Середній клас |
| Параметри моделі | 86*60*92 зріст 173 |
| Країна | Китай |
| Вид виробів | Куртка |
| Довжина переду виробу, см | 48см |
| Довжина рукава від горловини, см | 71см |
| Ширина під проймами рукавів (над грудьми), см | 61см |
| Довжина рукава по внутрішньому шву, см | 47см |
Читати повністю
Сховати
Опис Коротка вітровка з кишенею на рукаві - чорний цвет, ONE SIZE (є розміри)
Коротка вітровка з кишенею на рукаві — стильна та практична модель для повсякденних образів у прохолодну погоду. Куртка має зручний крій, який забезпечує комфорт і свободу рухів.
Модель застібається на блискавку, а зверху доповнена планкою на кнопках, що додає виробу акуратного вигляду та додаткового захисту від вітру.
Визначте свій розмір за розмірною сіткою:
Відгуки та питання про - Коротка вітровка з кишенею на рукаві - чорний цвет, ONE SIZE (є розміри)
0.0
Всього відгуків:0
Коротка вітровка з кишенею на рукаві - чорний цвет, ONE SIZE (є розміри)
[[ getCurrentDecimal('1570') ]] ₴
-18%
[[ getCurrentDecimal('665') ]] ₴