Маркетплейс твоєї Країни![]()
Товар не доступний
Коротка жіноча куртка зі шкірозамінника - молочний цвет, M (є розміри)
За тарифами
За тарифами
За тарифами
За тарифами
За тарифами
За тарифами
За тарифами
Характеристики Коротка жіноча куртка зі шкірозамінника - молочний цвет, M (є розміри)
| Виробник | |
| Застібка | Блискавка |
| Колір | Молочний |
| Стан | Нове |
| Міжнародний розмір | M |
| Візерунок | однотонний |
| Склад тканини | 55% поліуретан, 45% клей |
| Фасон | укорочений |
| Сезон | Демісезон |
| Стиль | молодіжний |
| Тканина | Штучна шкіра |
| Розмір на фото | M |
| Клас | Середній клас |
| Параметри моделі | 86*60*92 зріст 173 |
| Країна | Китай |
| Вид виробів | Куртка зі шкірозамінника |
| Довжина переду виробу, см | M - 49см; L - 49см |
| Ширина під проймами рукавів (над грудьми), см | M - 58см; L - 60см |
| Довжина рукава від горловини, см | M - 71см; L - 71см |
| Довжина рукава по внутрішньому шву, см | M - 42см; L - 42см |
Читати повністю
Сховати
Опис Коротка жіноча куртка зі шкірозамінника - молочний цвет, M (є розміри)
Коротка жіноча куртка зі шкірозамінника — стильна модель із сучасним характером. Лаконічний дизайн без коміра виглядає мінімалістично та дозволяє легко комбінувати куртку з різними образами. М’яка й тонка екошкіра приємна на дотик, добре сідає по фігурі та забезпечує комфорт у носінні.
Визначте свій розмір за розмірною сіткою:
Відгуки та питання про - Коротка жіноча куртка зі шкірозамінника - молочний цвет, M (є розміри)
0.0
Всього відгуків:0