Маркетплейс твоєї Країни![]()
Новинка
Котоновий вільний костюм із сорочкою на кнопках та прямими штанами - світло-коричневий цвет, ONE SIZE (є розміри)
В наявності
Код:003887090
Характеристики Котоновий вільний костюм із сорочкою на кнопках та прямими штанами - світло-коричневий цвет, ONE SIZE (є розміри)
| Виробник | |
| Стиль | |
| Застібка | |
| Сезон | Демісезон |
| Колір | |
| Стан | |
| Міжнародний розмір | ONE SIZE |
| Візерунок | однотонний |
| Склад тканини | 100% котон |
| Фасон | вільний |
| Тканина | Котон |
| Розмір на фото | ONE SIZE |
| Клас | Середній клас |
| Параметри моделі | 86*60*92 зріст 173 |
| Країна | Китай |
| Вид виробів | Костюм-двійка |
| Довжина переду виробу, см | 71см |
| Довжина рукава від горловини, см | 73см |
| Ширина під проймами рукавів (над грудьми), см | 57см |
| Довжина рукава по внутрішньому шву, см | 47см |
| Ширина по стегнам | 64см |
| Довжина по боковому шву, см | 103см |
| Довжина по внутрішньому шву, см | 72см |
| Ширина по талії/поясу, см | 33см |
Читати повністю
Сховати
Опис Котоновий вільний костюм із сорочкою на кнопках та прямими штанами - світло-коричневий цвет, ONE SIZE (є розміри)
Котоновий вільний костюм — комфортний та стильний варіант для повсякденного гардероба. Модель виконана з приємного до тіла котону, має однотонний дизайн, що робить її універсальною та легкою у поєднанні з іншим одягом.
Сорочка вільного крою застібається на кнопки, має класичний комірець та накладну кишеню спереду.
Визначте свій розмір за розмірною сіткою:
Відгуки та питання про - Котоновий вільний костюм із сорочкою на кнопках та прямими штанами - світло-коричневий цвет, ONE SIZE (є розміри)
0.0
Всього відгуків:0
Котоновий вільний костюм із сорочкою на кнопках та прямими штанами - світло-коричневий цвет, ONE SIZE (є розміри)
[[ getCurrentDecimal('2740') ]] ₴