Маркетплейс твоєї Країни![]()
| Виробник | |
| Тип ворсу | Петльовий |
| Висота ворсу | |
| Колір | |
| Антистатичність | Ні |
| Клас зносостійкості | |
| Протиковзання | Так |
| Вага, кг | 1 кг/м2 |
| Склад | 100% PP (полипропилен) |
| Спосіб виробництва | Голкопробивний |
| Вид основи | Гума |
| Тип | Побутовий |
| Загальна товщина | 4.5 mm |
| Колекція | Dessert |
| Ширина | 3.0 м |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Сфера використання | Для офісу |
| Тип килимового покриття | Рулон |
| Товщина покриття | 4.5mm |
| Доставка | Київ/Харків/Суми/Одеса /Дніпро/Запоріжжя/Львів/Кривий Ріг/Миколаїв/Вінниця/Херсон/Чернігів/Полтава/Черкаси/Хмельницький/Чернівці/Житомир/Кропивницький/Рівне/Івано-Франківськ/Тернопіль/Кременчук/Луцьк/Біла Церква/Краматорськ/Ужгород/ Нікополь/Павлоград |