Маркетплейс твоєї Країни![]()
Характеристики Ковролін Betap Liberty 90 4.0m
| Виробник | |
| Тип ворсу | |
| Висота ворсу | |
| Колір | |
| Антистатичність | Так |
| Клас зносостійкості | |
| Вага ворсу | 500 г/м2 |
| Протиковзання | Так |
| Ширина | 4.0 м |
| Спосіб виробництва | Тафтінговий |
| Вид основи | Войлочна |
| Склад | 100% Поліпропілен (PP) |
| Вага, кг | 1.175 кг/м2 |
| Загальна товщина | 8.5 mm |
| Тип килимового покриття | Рулон |
| Тип | Побутовий |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Стан | Новий |
| Сфера використання | Для житлових приміщень |
| Колекція | Liberty |
| Товщина покриття | 8.0mm |
| Доставка | Київ/Харків/Суми/Одеса /Дніпро/Запоріжжя/Львів/Кривий Ріг/Миколаїв/Вінниця/Херсон/Чернігів/Полтава/Черкаси/Хмельницький/Чернівці/Житомир/Кропивницький/Рівне/Івано-Франківськ/Тернопіль/Кременчук/Луцьк/Біла Церква/Краматорськ/Ужгород/ Нікополь/Павлоград |
Читати повністю
Сховати
Опис Ковролін Betap Liberty 90 4.0m
Ковролін Betap Liberty 90 4.0m - це інноваційне покриття для підлоги, яке поєднує в собі елегантний дизайн і високу якість матеріалу. Завдяки своїм властивостям, ковролін ідеально підійде для облаштування будь-якого інтер'єру, будь то офіс, крамниця або домашній приміщення.Betap Liberty 90 4.0m відомий своєю стійкістю до зносу, легкістю в догляді та високою міцністю. Водночас матеріал надзвичайно м'який на дотик і приємний для ходьби босиком. Цей ковролін вирізняється своєю широкою гамою кольорів і дизайнів, що дозволяє легко підібрати його до будь-якого інтер'єру.Замовляючи Betap Liberty 90 4.0m, ви отримуєте не лише якісне покриття для підлоги, але і легку установку, довговічність і приємний зовнішній вигляд. Оберіть цей ковролін для створення затишної та стильної обстановки у вашому приміщенні.