Маркетплейс твоєї Країни![]()
Крісло ігрове Anda Seat Luna Fabric Size L Grey (AD18-44-G-F)
Немає в наявності
Код:002628328
(0.0)
За тарифами
За тарифами
Характеристики Крісло ігрове Anda Seat Luna Fabric Size L Grey (AD18-44-G-F)
| Виробник | Anda Seat |
| Колір каркаса | чорний |
| Колір оббивки | сірий |
| Нижній поріг висоти сидіння | 42 см |
| Тип механізму | Conventional Tilt |
| Максимальне навантаження | 90 кг |
| Маса крісла | 23 кг |
| Налаштування підлокітників | 2D |
| Розмір сидіння | 52 х 51 см |
| Максимальна висота сидіння | 51 см |
| Матеріал покриття | нейлон |
| Максимальне зріст користувача | 180 см |
| Основа | 5 ніжок із колесами |
| Налаштування підголівника | так |
| Матеріал роликів | прогумовані |
| Межа нахилу спинки | 160° |
| Налаштування пом'якшення попереку | так |
| Ширина області плечей | 55 см |
Читати повністю
Сховати
Опис Крісло ігрове Anda Seat Luna Fabric Size L Grey (AD18-44-G-F)
Anda Seat Luna - це ультрасучасне ігрове та офісне крісло. Воно може похвалитися оббивкою, виконаною із високоякісної екошкіри або натуральної лляної тканини, що забезпечує довговічність та комфорт. Піна з ефектом памьяті високої щільності забезпечує ідеальний баланс між підтримкою та комфортом при тривалому використанні.
Anda Seat Luna, виготовлений із міцного 100% сталевого каркасу, гарантує довговічність та стабільність, забезпечуючи необхідну підтримку під час інтенсивних ігор чи роботи. Колісна база з нейлону преміум-класу забезпечує плавність та довговічність пересування різними поверхнями підлоги, що підвищує загальну універсальність крісла.
Це ергономічне крісло спеціально створене для користувачів з максимальним зростом 180 см та рекомендованою вагою до 90 кг. Сертифікований SGS газліфт класу 4 забезпечує надійне та безпечне регулювання висоти, дозволяючи користувачам налаштувати стілець відповідно до своїх уподобань.
Його стильна і сучасна естетика в поєднанні з матеріалами, що легко чистяться, робить Anda Seat Luna не тільки функціональним рішенням для сидіння, але і стильним доповненням до будь-якої ігрового або офісного інтерєру.
Відгуки та питання про - Крісло ігрове Anda Seat Luna Fabric Size L Grey (AD18-44-G-F)
[[ getCurrentDecimal('12679') ]] ₴
[[ getCurrentDecimal('12679') ]] ₴