Маркетплейс твоєї Країни![]()
| Виробник | |
| Матеріал рами | пластик |
| Матеріал покриття | текстиль |
| Налаштування підлокітників | 4D |
| Тип механізму | газ-ліфт |
| Межа нахилу спинки | 170° |
| Налаштування підголівника | так |
| Розмір роликів | 75 мм |
| Розмір сидіння | 52 х 54 см |
| Максимальна висота сидіння | 61 см |
| Нижній поріг висоти сидіння | 51 см |
| Максимальна висота підлокітників | 37 см |
| Висота спинки | 139 см |
| Маса крісла | 23 кг |
| Максимальне навантаження | 130 кг |
| Колір каркаса | чорний |
| Колір оббивки | чорний |
Характеристики Крісло ігрове Hator Darkside 3L Pro Fabric Black (HTC3210L)
Немає в наявності
Код:003670777
Магазин
Molten Shop
(0.0)
За тарифами
За тарифами