Маркетплейс твоєї Країни![]()
Знижка
Кронштейн ACCLAB AL-BT102 (1283126485718)
Немає в наявності
Код:002624721
Магазин
Molten Shop
(0.0)
За тарифами
За тарифами
Характеристики Кронштейн ACCLAB AL-BT102 (1283126485718)
| Виробник | |
| Кут повороту | 90 град. |
| Максимальне навантаження | 20 кг |
| Кут нахилу | 3 град. |
| Колір | |
| Призначення | для телевізора для монітора |
| Тип | поворотно-похилий |
| Варіанти встановлення | на стіну |
| Кількість ступенів свободи | 3 |
| Мінімальна підтримувана діагональ | 13" |
| Максимальна підтримувана діагональ | 32" |
| Підтримувана діагональ | 32" |
| VESA | 100 x 100 |
| Кількість встановлюваних екранів | 1 |
| Комплектація | кронштейн для телевізора на стіну, комплект кріплення для монтажу, рівень, органайзери для кабелів, інструкція |
Читати повністю
Сховати
Опис Кронштейн ACCLAB AL-BT102 (1283126485718)
Зручний і сучасний кронштейн, призначений як для телевізорів, так і для моніторів, підтримує VESA. Здатний витримати вагу до 20 кг, підтримує телевізори та монітори з діагоналлю 13-32 дюйми, швидке навішування, легкий у використанні. У комплекті з кронштейном ви знайдете: рівень для рівного встановлення кронштейна, органайзери для кабелів телевізора або монітора, кріплення для монтажу та інструкцію щодо експлуатації продукції.
Особливості кронштейна:
- Швидке навішування;
- Підтримує телевізори та монітори з діагоналлю 13-32 дюйми;
- Витримує вагу навантаження до 20 кг;
- Рівень і органайзери для кабелів у комплекті;
- Кут нахилу: ± 3°-12°; кут повороту: ±90° — 90°;
- Гарний дизайн кронштейна.
Відгуки та питання про - Кронштейн ACCLAB AL-BT102 (1283126485718)
0.0
Всього відгуків:0
Кронштейн ACCLAB AL-BT102 (1283126485718)
[[ getCurrentDecimal('598') ]] ₴
-18%
[[ getCurrentDecimal('598') ]] ₴