Маркетплейс твоєї Країни![]()
Знижка
Кронштейн ACCLAB AL-FR60/T (1283126485817)
Немає в наявності
Код:003155969
Магазин
Molten Shop
(0.0)
За тарифами
За тарифами
Характеристики Кронштейн ACCLAB AL-FR60/T (1283126485817)
| Виробник | |
| Максимальне навантаження | 55 кг |
| Кут нахилу | |
| Колір | |
| Призначення | для телевізора |
| Варіанти встановлення | на стіну |
| Комплектація | кронштейн; Монтажний набір; Інструкція з експлуатації |
| Кількість ступенів свободи | 2 |
| Кількість встановлюваних екранів | 1 |
| Максимальна підтримувана діагональ | 70" |
| Тип | похилий |
| VESA | 300 x 200 |
| Мінімальна підтримувана діагональ | 37" |
| Підтримувана діагональ | 40.5" |
Читати повністю
Сховати
Опис Кронштейн ACCLAB AL-FR60/T (1283126485817)
Зручний і сучасний компактний кронштейн, призначений як для телевізорів, так і для моніторів, що підтримує VESA. Здатний витримати вагу до 55 кг, підтримує телевізори та монітори з діагоналлю 37-86 дюймів. Перевага кронштейна у швидкому навішуванні та в легкому використанні. Також кронштейн дає можливість змінювати положення телевізора по вертикалі, що дасть змогу знайти оптимальне рішення для практично будь-якого місця перегляду.У комплекті з кронштейном Ви знайдете: рівень, кріплення для монтажу та інструкцію з експлуатації продукції.Особливості кронштейна
- Швидкий навіс
- Підтримує телевізори та монітори з діагоналлю 37-86 дюймів
- Витримує вагу навантаження до 55 кг
- Кут нахилу 15°
- Естетичний дизайн кронштейна
- VESA: 75х75 мм, 100х100, 200х100 мм, 200х200 мм, 300х200 мм, 300х300 мм, 400х200 мм, 400х400 мм, 600х400 мм
- Категорія: Кронштейн
- Колір: Чорний
- Відстань до стіни: 25 мм
- Максимальне навантаження: До 55 кг
- Сумісність із діагоналлю: 37-86 дюймів
- Комплектація: Кронштейн для телевізора на стіну, рівень, комплект кріплення для монтажу, інструкція
- Гарантія: 36 місяців
Відгуки та питання про - Кронштейн ACCLAB AL-FR60/T (1283126485817)
0.0
Всього відгуків:0
Кронштейн ACCLAB AL-FR60/T (1283126485817)
[[ getCurrentDecimal('644') ]] ₴
-18%
[[ getCurrentDecimal('644') ]] ₴