Маркетплейс твоєї Країни![]()
Знижка
Кронштейн Brateck LDT66-C01
В наявності
Код:002623235
Магазин
Molten Shop
(0.0)
За тарифами
За тарифами
Характеристики Кронштейн Brateck LDT66-C01
| Виробник | |
| Кут повороту | 180 град. |
| Максимальне навантаження | 9 кг |
| Кут нахилу | 45 град. |
| Колір | |
| Призначення | для монітора |
| VESA | 100 x 100 |
| Кут обертання | 360° |
| Кількість встановлюваних екранів | 1 |
| Комплектація | кронштейн, інструкція, монтажний комплект |
| Тип | поворотно-похилий |
| Варіанти встановлення | на стіл |
| Кількість ступенів свободи | 3 |
| Мінімальна підтримувана діагональ | 17" |
| Максимальна підтримувана діагональ | 32" |
| Підтримувана діагональ | 32" |
Читати повністю
Сховати
Опис Кронштейн Brateck LDT66-C01
Настільне кріплення Brateck LDT66-C012 - має приголомшливий дизайн та зручність конструкції, дозволяє закріпити LCD панель діагоналлю 17" - 32", вагою до 9 кг. Настільне кріплення Brateck LDT66-C012 - це високоміцний виріб завдяки сучасній технології виробництва, з додатковим ущільненням матеріалу та зміцненням виробу відповідно збільшує його стійкість до навантажень.Характеристики:
- Діагональ: 17" - 32"
- Навантаження: до 9 кг на один монітор
- Нахил: до ±45°
- Поворот: до 90 °
- Обертання: 180°
- Висота стійки: 407 мм
- VESA: 75х75мм, 100х100 мм
Відгуки та питання про - Кронштейн Brateck LDT66-C01
0.0
Всього відгуків:0