Маркетплейс твоєї Країни![]()
Знижка
Кронштейн Charmount TV02F Black
Немає в наявності
Код:002623010
Магазин
Molten Shop
(0.0)
За тарифами
За тарифами
Характеристики Кронштейн Charmount TV02F Black
| Виробник | |
| Максимальне навантаження | 35 кг |
| Колір | |
| Призначення | для телевізора |
| Відстань до стіни | 40 мм |
| Тип | фіксований |
| Кількість ступенів свободи | 0 |
| Кількість встановлюваних екранів | 1 |
| Максимальна підтримувана діагональ | 43" |
| Варіанти встановлення | на стіну |
| Мінімальна підтримувана діагональ | 23" |
| Підтримувана діагональ | 39.5" |
| VESA | 150 x 100 |
Читати повністю
Сховати
Опис Кронштейн Charmount TV02F Black
Кріплення для телевізора TV02F підходить для плазмових, LCD, LED телевізорів та моніторів з діагоналлю 23" - 43 " та вагою до 35 кг.Стандарт кріплення (VESA): 100 x 100 мм, 100 x 150 мм, 100 x 200 мм, 150 x 100 мм, 150 x 150 мм, 200 x 100 мм, 200 x 200 мм, 50 х 50 мм, 75 x 75 мм.Модель відрізняється своєю надійністю, довговічністю і простотою монтажу. За допомогою настінного кронштейна TV-02F можна розмістити телевізор, плазмову LED / LCD панель практично в будь-якій частині кімнати. Кронштейн практично непомітний, легко монтується на стіну.Переваги кронштейна:
- Виготовлений із металу високої міцності
- Пофарбований порошковою полімерною фарбою
- Надійна конструкція
Відгуки та питання про - Кронштейн Charmount TV02F Black
0.0
Всього відгуків:0
Кронштейн Charmount TV02F Black
[[ getCurrentDecimal('302') ]] ₴
-18%
[[ getCurrentDecimal('301') ]] ₴