Маркетплейс твоєї Країни![]()
Знижка
Кронштейн Gembird MA-D2-01
Немає в наявності
Код:003567033
Магазин
Molten Shop
(0.0)
За тарифами
За тарифами
Характеристики Кронштейн Gembird MA-D2-01
| Виробник | |
| Вага | 3.5 кг |
| Кут повороту | 90 град. |
| Максимальне навантаження | 9 кг |
| Кут нахилу | 45 град. |
| Колір | |
| Призначення | для монітора |
| Тип | поворотно-похилий |
| Варіанти встановлення | на стіл |
| Кількість ступенів свободи | 3 |
| Мінімальна підтримувана діагональ | 17" |
| Максимальна підтримувана діагональ | 32" |
| Підтримувана діагональ | 32" |
| VESA | 100 x 100 |
| Кут обертання | +180°~-180° |
| Матеріал | cталь |
| Кількість встановлюваних екранів | 2 |
| Особливості | система прокладки кабелів |
Читати повністю
Сховати
Опис Кронштейн Gembird MA-D2-01
Настільний кронштейн для монітора з двома кріпленнями
- Кронштейн дозволяє повертати, висувати, втягувати або нахиляти дисплей, а також дозволяє повертати дисплей з альбомного режиму до портретного тощо.
- Працює практично з будь-яким РК-монітором (макс. 32 дюйми)
- Міцний затискач для легкої та надійної фіксації на столі
- Вбудована система кабельменеджменту для організованого та акуратного робочого простору
- Сумісність з VESA (100 x 100 мм та 75 x 75 мм)
Характеристики
- Матеріал: сталь, пластик
- Обробка поверхні: порошкове покриття
- Колір чорний
- Відповідний розмір екрана: 17" - 32"
- Вантажопідйомність (на один екран): 9 кг
- Сумісність з Vesa: 100 x 100, 75 x 75 мм
- Діапазон нахилу: +45 ° ~ -45 °
- Діапазон повороту: +90 ° ~ -90 °
- Поворот екрана: +180 ° ~ -180 °
- Встановлення: втулка, затискач
- Рекомендована товщина робочого столу: Затискач: 10~85 мм. Втулка: 10~40 мм.
- Кабельменеджмент: є
- Вага нетто: 3.5 кг
Відгуки та питання про - Кронштейн Gembird MA-D2-01
0.0
Всього відгуків:0