Маркетплейс твоєї Країни![]()
Знижка
Кронштейн Gembird MA-DA1-03
В наявності
Код:002623722
Магазин
Molten Shop
(0.0)
За тарифами
За тарифами
Характеристики Кронштейн Gembird MA-DA1-03
| Виробник | |
| Кут повороту | 360 град. |
| Максимальне навантаження | 10 кг |
| Кут нахилу | 50 град. |
| Колір | |
| Призначення | для монітора |
| Мінімальна підтримувана діагональ | 13" |
| Розміри | довжина штанги: 515-587 мм |
| VESA | 75 x 75 |
| Варіанти встановлення | на стіл |
| Кількість встановлюваних екранів | 1 |
| Максимальна підтримувана діагональ | 35" |
| Комплектація | кронштейн; Монтажний набір; Інструкція з експлуатації |
| Тип | поворотно-похилий |
| Підтримувана діагональ | 32" |
Читати повністю
Сховати
Опис Кронштейн Gembird MA-DA1-03
Особливості та переваги:
- Настільний кронштейн з одним кріпленням для монітора
- Повноповоротна штанга обертається, висувається та втягується, нахиляється для зміни кута читання, а також дозволяє повертати дисплей з альбомного режиму до портретного тощо.
- Забезпечує легке ергономічне позиціонування зниження навантаження
- Працює практично з будь-яким LCD-монітором (макс. 35 дюймів)
- Міцна регульована газова пружина, що підходить для моніторів вагою від 3 до 10 кг.
- Сумісність з VESA (100 x 100 мм та 75 x 75 мм)
- Міцний настільний затискач або втулка для легкої та надійної фіксації на столі
Відгуки та питання про - Кронштейн Gembird MA-DA1-03
0.0
Всього відгуків:0