Маркетплейс твоєї Країни![]()
| Виробник | |
| Кут повороту | 90 град. |
| Максимальне навантаження | 9 кг |
| Кут нахилу | 90 град. |
| Призначення | для монітора |
| Тип | поворотно-похилий |
| Особливості | з прихованим укладанням дротів |
| Варіанти встановлення | на стіл |
| VESA | 75 x 75 |
| Кут обертання | +180° ~ -180° |
| Кількість встановлюваних екранів | 2 |
| Комплектація | монтажний набір |
| Максимальна підтримувана діагональ | 32" |
| Мінімальна підтримувана діагональ | 17" |
| Підтримувана діагональ | 27.5" |
Характеристики Кронштейн Gembird MA-DA2-02
Немає в наявності
Код:002623060
Магазин
Molten Shop
(0.0)
За тарифами
За тарифами