Маркетплейс твоєї Країни![]()
| Виробник | |
| Вага | 0.75 кг |
| Максимальне навантаження | 35 кг |
| Колір | |
| Призначення | для телевізора |
| Тип | фіксований |
| Варіанти встановлення | на стіну |
| Кількість ступенів свободи | 0 |
| Мінімальна підтримувана діагональ | 32" |
| Максимальна підтримувана діагональ | 55" |
| Підтримувана діагональ | 55" |
| VESA | 400 x 400 |
| Відстань до стіни | 20.5 мм |
| Матеріал | cталь |
| Кількість встановлюваних екранів | 1 |
| Розміри | 20.5 х 465 х 422 мм |
Характеристики Кронштейн Gembird WM-55F-04
Немає в наявності
Код:003567003
Магазин
Molten Shop
(0.0)
За тарифами
За тарифами