Маркетплейс твоєї Країни![]()
Знижка
Кронштейн Gembird WM-80ST-01
Немає в наявності
Код:003154799
Магазин
Molten Shop
(0.0)
За тарифами
За тарифами
Характеристики Кронштейн Gembird WM-80ST-01
| Виробник | |
| Кут повороту | 100 град. |
| Максимальне навантаження | 50 кг |
| Кут нахилу | 3 град. |
| Колір | |
| Призначення | для телевізора |
| Тип | поворотно-похилий |
| Варіанти встановлення | на стіну |
| Мінімальна підтримувана діагональ | 40" |
| Максимальна підтримувана діагональ | 80" |
| Підтримувана діагональ | 80" |
| VESA | 300 x 200 |
| Відстань до стіни | 48 мм |
| Кількість встановлюваних екранів | 1 |
| Комплектація | кронштейн; Монтажний набір; Інструкція з експлуатації |
Читати повністю
Сховати
Опис Кронштейн Gembird WM-80ST-01
Особливості та переваги:
- Настінний кронштейн для телевізора з подвійним кріпленням
- Підтримує більшість LCD/LED-телевізорів із діагоналлю 40-80 дюймів.
- Сумісність із VESA, макс. 600 мм х 400 мм
- Відстань до стіни 48-493 мм
- Дозволяє повертати до 100 градусів та нахиляти до 10 градусів.
- Практичні кріплення для кабелю
- У комплект входять усі необхідні монтажні матеріали
Відгуки та питання про - Кронштейн Gembird WM-80ST-01
0.0
Всього відгуків:0
Кронштейн Gembird WM-80ST-01
[[ getCurrentDecimal('2397') ]] ₴
-18%
[[ getCurrentDecimal('2397') ]] ₴