Маркетплейс твоєї Країни![]()
Знижка
Кронштейн Gembird WM-90F-01
Немає в наявності
Код:002623234
Магазин
Molten Shop
(0.0)
За тарифами
За тарифами
Характеристики Кронштейн Gembird WM-90F-01
| Виробник | |
| Максимальне навантаження | 70 кг |
| Призначення | для телевізора |
| Тип | фіксований |
| Кількість встановлюваних екранів | 1 |
| Максимальна підтримувана діагональ | 90" |
| VESA | 600 x 400 |
| Мінімальна підтримувана діагональ | 43" |
| Варіанти встановлення | на стіну |
| Комплектація | інструкція з експлуатації |
| Підтримувана діагональ | 54.6" |
Читати повністю
Сховати
Опис Кронштейн Gembird WM-90F-01
- Надпотужний сталевий фіксований настінний кронштейн для РК-екрана
- Підтримує більшість РК-телевізорів з діагоналлю екрана від 43 до 90 дюймів.
- Автоматичні пружинні замки зі швидкознімними шнурами для легкого встановлення
- Сумісність із VESA, макс. 800 мм х 400 мм
- Відстань до стіни: 29 мм
- Включає всі необхідні монтажні матеріали
- Матеріал: сталь
- Обробка поверхні: порошкове покриття
- Колір чорний
- Відповідний розмір екрана: 43 "- 90"
- Сумісність з Vesa: 200 x 200, 300 x 200, 400 x 200, 300 x 300, 400 x 300, 400 x 400, 600 x 400, 800 x 400 мм
- Вантажопідйомність: 70 кг
- Профіль: 29 мм
- Встановлення: рівна стіна, подвійний штифт (406/450/600 мм)
- Вага нетто: 2.37 кг
Відгуки та питання про - Кронштейн Gembird WM-90F-01
0.0
Всього відгуків:0