Маркетплейс твоєї Країни![]()
Знижка
Кронштейн ITech CELB 202R
В наявності
Код:002624043
Магазин
Molten Shop
(0.0)
За тарифами
За тарифами
Характеристики Кронштейн ITech CELB 202R
| Виробник | |
| Кут повороту | 180 град. |
| Максимальне навантаження | 30 кг |
| Кут нахилу | 20 град. |
| Колір | |
| Призначення | для телевізора |
| Тип | поворотно-похилий |
| Варіанти встановлення | на стелю |
| Кількість ступенів свободи | 3 |
| Мінімальна підтримувана діагональ | 26" |
| Максимальна підтримувана діагональ | 42" |
| Підтримувана діагональ | 42" |
| VESA | 200 x 200 |
| Матеріал | метал |
| Кількість встановлюваних екранів | 1 |
| Комплектація | набір для кріплення |
| Розміри | 100 х 20 х 13 см |
Читати повністю
Сховати
Опис Кронштейн ITech CELB 202R
ITech CELB 202R являє собою похило-поворотне кріплення для телевізорів з діагоналлю 26 - 42 " і вагою до 30 кг. Похило-поворотний кронштейн для телевізора добре підійде для приміщень зі складною геометрією. Прикріпивши кронштейн для телевізора на стелю, ви зможете змінювати положення телевізора у вертикальній площині і зможете спостерігати екран під різними кутами. Похило-поворотне настінне кріплення для телевізора особливо зручно використовувати в приміщеннях, де багато сонячного світла, яке заважає комфортному перегляду улюбленого телеканалу.Відмінною рисою товарів ITech є їх надійність, простота в збиранні, доступна ціна, а також чудова упаковка, повний набір інструментів і деталей, необхідних для збірки. Кронштейн ITech стане приємним і функціональним доповненням до дизайну вашого будинку або офісу.
Відгуки та питання про - Кронштейн ITech CELB 202R
0.0
Всього відгуків:0