Маркетплейс твоєї Країни![]()
Знижка
Кронштейн ITech Celb-54SHL
Немає в наявності
Код:002622905
Магазин
Molten Shop
(0.0)
За тарифами
За тарифами
Характеристики Кронштейн ITech Celb-54SHL
| Виробник | |
| Кут повороту | 360 град. |
| Максимальне навантаження | 50 кг |
| Кут нахилу | 25 град. |
| Колір | |
| Призначення | для телевізора |
| Тип | поворотно-похилий |
| Варіанти встановлення | на стелю |
| Кількість ступенів свободи | 4 |
| Мінімальна підтримувана діагональ | 32" |
| Максимальна підтримувана діагональ | 55" |
| Підтримувана діагональ | 55" |
| VESA | 400 x 400 |
| Матеріал | метал |
| Кількість встановлюваних екранів | 1 |
| Комплектація | набір для кріплення |
| Розміри | 88 х 21 х 9 см |
Читати повністю
Сховати
Опис Кронштейн ITech Celb-54SHL
Кронштейн ITech Celb-54SHL - це надійний і зручний стельовий кронштейн, який ідеально підійде для телевізора з діагоналлю від 32" до 55", при цьому витримає навантаження вагою до 50 кг. Приголомшливий дизайн і зручність конструкції дозволить насолоджуватися переглядом улюблених фільмів, при цьому зручно регулюючи кут нахилу вашого телевізора. Модель легко монтується на стелю, сумісний зі стандартами VESA. У кронштейні передбачена можливість укладання кабелю всередині штанги. Дозволяє нахиляти екран вниз або повертати без використання інструментів. Може бути встановлений на похилу поверхню.
Відгуки та питання про - Кронштейн ITech Celb-54SHL
0.0
Всього відгуків:0