Маркетплейс твоєї Країни![]()
| Виробник | |
| Максимальне навантаження | 30 кг |
| Кут нахилу | |
| Колір | |
| Призначення | для телевізора для монітора |
| Комплектація | набір для кріплення |
| Матеріал | метал |
| Мінімальна підтримувана діагональ | 13" |
| Кількість встановлюваних екранів | 1 |
| Варіанти встановлення | на стіну |
| Розміри | 130 х 110 х 58 мм |
| VESA | 75 x 75 |
| Відстань до стіни | 88 мм |
| Максимальна підтримувана діагональ | 27" |
| Кількість ступенів свободи | 2 |
| Підтримувана діагональ | 20" |
| Тип | похилий |
Характеристики Кронштейн ITech LCD310
Немає в наявності
Код:003156443
Магазин
Molten Shop
(0.0)
За тарифами
За тарифами