Маркетплейс твоєї Країни![]()
Знижка
Кронштейн ITech LCD522B
В наявності
Код:003159075
Магазин
Molten Shop
(0.0)
За тарифами
За тарифами
Характеристики Кронштейн ITech LCD522B
| Виробник | |
| Кут повороту | 90 град. |
| Максимальне навантаження | 30 кг |
| Кут нахилу | 8 град. |
| Колір | |
| Призначення | для телевізора для монітора |
| Тип | поворотно-похилий |
| Варіанти встановлення | на стіну |
| Кількість ступенів свободи | 3 |
| Мінімальна підтримувана діагональ | 23" |
| Максимальна підтримувана діагональ | 42" |
| Підтримувана діагональ | 42" |
| VESA | 200 x 200 |
| Відстань до стіни | 56-204 мм |
| Кількість встановлюваних екранів | 1 |
Читати повністю
Сховати
Опис Кронштейн ITech LCD522B
Кронштейн ITech LCD522B має максимально просту та надійну конструкцію. Легко монтується на стіну та практично непомітний у використанні. Також кронштейн ITech LCD522B сумісний зі стандартами VESA та має оптимальні можливості з налаштування повороту та нахилу для максимально комфортного перегляду ваших улюблених фільмів.
Відгуки та питання про - Кронштейн ITech LCD522B
0.0
Всього відгуків:0