Маркетплейс твоєї Країни![]()
| Виробник | |
| Максимальне навантаження | 75 кг |
| Кут нахилу | |
| Колір | |
| Призначення | для телевізора |
| Тип | похилий |
| Варіанти встановлення | на стіну |
| Кількість ступенів свободи | 1 |
| Мінімальна підтримувана діагональ | 37" |
| Максимальна підтримувана діагональ | 70" |
| Підтримувана діагональ | 70" |
| VESA | 700 x 400 |
| Матеріал | метал |
| Кількість встановлюваних екранів | 1 |
| Комплектація | рівень |
Характеристики Кронштейн ITech PLB-2B
Немає в наявності
Код:003565071
Магазин
Molten Shop
(0.0)
За тарифами
За тарифами