Маркетплейс твоєї Країни![]()
Знижка
Кронштейн ITech PTRB-77
Немає в наявності
Код:003564306
Магазин
Molten Shop
(0.0)
За тарифами
За тарифами
Характеристики Кронштейн ITech PTRB-77
| Виробник | |
| Максимальне навантаження | 60 кг |
| Кут нахилу | 5 град. |
| Призначення | для телевізора |
| Тип | поворотно-похилий |
| Варіанти встановлення | на стіну |
| Кількість ступенів свободи | 3 |
| Мінімальна підтримувана діагональ | 37" |
| Максимальна підтримувана діагональ | 70" |
| Підтримувана діагональ | 70" |
| VESA | 600 x 400 |
| Кількість встановлюваних екранів | 1 |
| Розміри | 27.5 х 6.2 - 61.5 х 68.5 см |
Читати повністю
Сховати
Опис Кронштейн ITech PTRB-77
Кронштейн ITech ідеально підійде для LED- і LCD-телевізорів. Дуже зручно та швидко монтується.
Підходить для 37"—70"-дюймового екрана.
- Висока стійкість до механічних навантажень
- Елегантний і вишуканий дизайн
- Компактні розміри кріплення
- Простота встановлення настінного кріплення
Максимальне навантаження: 60 кгПоворот: до 180 градВідступ від стіни: 69-615 ммVESA сумісний: 200x200, 400x200, 300x300, 400x400, 600x400 ммВага: 7 кг
Відгуки та питання про - Кронштейн ITech PTRB-77
0.0
Всього відгуків:0