Маркетплейс твоєї Країни![]()
Характеристики Кронштейн крепления в стойку Legrand для ИБП Daker/KEOR LINE RT, комплект (310952)
| Виробник | |
| Висота | 50 мм |
| Ширина | 120 мм |
| Довжина | 550 мм |
| Колір | металлический |
| Стан | |
| avail | 1 |
| warehouse1 | 1 |
| exist | 1 |
| ddp | 1 |
| ean | 3245063109520 |
| Бренд | Legrand |
| Вес | 2.95 кг |
| Объем | 0.0033 м3 |
| Совместимость | ИБП Daker DK |
| Тип | Комплект выдвижных направляющих стойки |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна-производитель товара | Китай |
| Страна регистрации бренда | Китай |
| Доставка/Оплата | Замовлення до 12-00 відправляються щодня. Вартість доставки / повернення покупець оплачує самостійно згідно з тарифами Нової Пошти. У відділення відправка можлива післяплатою, адресна доставка по передоплаті. Можливий безготівковий розрахунок. |
Читати повністю
Сховати
Опис Кронштейн крепления в стойку Legrand для ИБП Daker/KEOR LINE RT, комплект (310952)
Комплект выдвижных направляющих стойки Legrand Кронштейн крепления в стойку для ИБП Daker/KEOR LINE RT, комплект
- Тип - Комплект выдвижных направляющих стойки.
- Совместимость - ИБП Daker DK.
Відгуки та питання про - Кронштейн крепления в стойку Legrand для ИБП Daker/KEOR LINE RT, комплект (310952)
0.0
Всього відгуків:0
Кронштейн крепления в стойку Legrand для ИБП Daker/KEOR LINE RT, комплект (310952)
[[ getCurrentDecimal('4992') ]] ₴