Маркетплейс твоєї Країни![]()
Знижка
Кронштейн KSL WM111N
Немає в наявності
Код:003158724
Магазин
Molten Shop
(0.0)
За тарифами
За тарифами
Характеристики Кронштейн KSL WM111N
| Виробник | |
| Максимальне навантаження | 20 кг |
| Кут нахилу | |
| Колір | |
| Призначення | для телевізора для монітора |
| Мінімальна підтримувана діагональ | 13" |
| Максимальна підтримувана діагональ | 28" |
| Варіанти встановлення | на стіну |
| Комплектація | шайба м8 - 3 шт. |
| Тип | похилий |
| Розміри | 118х118х43 мм |
| Кількість встановлюваних екранів | 1 |
| Матеріал | метал |
| Відстань до стіни | 50мм |
| Кількість ступенів свободи | 1 |
| VESA | 75 x 75 |
| Підтримувана діагональ | 15.6" |
Читати повністю
Сховати
Опис Кронштейн KSL WM111N
Настінне поворотно-похила кріплення KSL WM111T призначене для невеликих РК/LED телевізорів з діагоналлю від 13 до 28 дюймів і вагою до 15 кг. Дозволяє регулювати нахил телевізора, як по вертикалі, так і по горизонталі. Вертикальний нахил від 0° до 15°. Має 1 поворотний вузол. Завдяки поворотному кріпленню, є можливість дивитися телевізор з будь-якої частини приміщення. Дуже зручний при розміщенні ТБ в кутку кімнати. Виріб виготовлений з листової сталі. Зручно та швидко монтується на стіну. В комплекті є всі необхідні деталі для установки кріплення. Відстань від стіни становить 96 мм.
Відгуки та питання про - Кронштейн KSL WM111N
0.0
Всього відгуків:0