Маркетплейс твоєї Країни![]()
Знижка
Кронштейн KSL WMO-4325T
Немає в наявності
Код:003157113
Магазин
Molten Shop
(0.0)
За тарифами
За тарифами
Характеристики Кронштейн KSL WMO-4325T
| Виробник | |
| Вага | 2.66 кг |
| Кут повороту | 180 град. 360 град. |
| Максимальне навантаження | 25 кг |
| Кут нахилу | 5 град. |
| Колір | |
| Призначення | для телевізора для монітора |
| Варіанти встановлення | на стіну |
| Кількість ступенів свободи | 4 |
| Максимальна підтримувана діагональ | 43" |
| Тип | поворотно-похилий |
| Кількість встановлюваних екранів | 1 |
| Розміри | 6x23x44 см |
| Мінімальна підтримувана діагональ | 19" |
| Матеріал | метал |
| VESA | 100 x 200 |
| Підтримувана діагональ | 35" |
Читати повністю
Сховати
Опис Кронштейн KSL WMO-4325T
Кронштейн підходить для плазмових, LCD, LED телевізорів і моніторів з діагоналлю 19-43 дюймів і вагою до 25 кг. Підтримуваний стандарт VESA: від 100 × 100 мм до 200 × 200 мм.
Переваги кронштейна WMO-4325T:- Виготовлений з листового металу;
- Пофарбований порошковою полімерною фарбою;
- Міцна конструкція;
- Легко фіксується в необхідному положенні;
- Зрозуміла інструкція по установці в комплекті;
- В комплекті покращений монтажний набір, відповідний для 99% сучасних телевізорів;
- Овальні отвори на стеновом кріпленні дозволяють вирівняти кронштейн навіть після його установки;
- Прикріпити задню пластину до стіни;
- Прикріпити кронштейн до телевізора;
- Закріпити телевізор на стіні.
Відгуки та питання про - Кронштейн KSL WMO-4325T
0.0
Всього відгуків:0