Маркетплейс твоєї Країни![]()
Знижка
Кронштейн OfficePro MA101
Немає в наявності
Код:003155703
Магазин
Molten Shop
(0.0)
За тарифами
За тарифами
Характеристики Кронштейн OfficePro MA101
| Виробник | OfficePro |
| Кут повороту | 90 град. |
| Максимальне навантаження | 9 кг |
| Кут нахилу | 45 град. |
| Колір | |
| Призначення | для монітора |
| Тип | поворотно-похилий |
| Варіанти встановлення | на стіл |
| Мінімальна підтримувана діагональ | 17" |
| Максимальна підтримувана діагональ | 32" |
| Підтримувана діагональ | 32" |
| VESA | 100 x 100 |
| Кут обертання | +180° ~ -180° |
| Кількість встановлюваних екранів | 1 |
| Особливості | з прихованим укладанням дротів |
| Розміри | 221 x 191 x 46 мм |
Читати повністю
Сховати
Опис Кронштейн OfficePro MA101
Завдяки міцній сталевій конструкції MA101 забезпечує стабільну підтримку для одного монітора від 17 до 32 дюймів вагою до 9 кг (19.8 фунтів).Гнучка конструкція для широких налаштувань і кутів огляду, що регулюються для портретної або альбомної орієнтації.Знімна пластина VESA для зручного встановлення. Затискачі для кабелю в комплекті для організованого робочого місця без безладу.
Відгуки та питання про - Кронштейн OfficePro MA101
0.0
Всього відгуків:0