Маркетплейс твоєї Країни![]()
Знижка
Кронштейн OfficePro MA310B
Немає в наявності
Код:003155541
Магазин
Molten Shop
(0.0)
За тарифами
За тарифами
Характеристики Кронштейн OfficePro MA310B
| Виробник | OfficePro |
| Кут повороту | 90 град. |
| Максимальне навантаження | 9 кг |
| Кут нахилу | 90 град. |
| Колір | |
| Призначення | для монітора |
| Тип | поворотно-похилий |
| Варіанти встановлення | на стіну |
| Мінімальна підтримувана діагональ | 17" |
| Максимальна підтримувана діагональ | 32" |
| Підтримувана діагональ | 32" |
| VESA | 75 x 75 |
| Кут обертання | +180° ~ -180° |
| Кількість встановлюваних екранів | 1 |
| Розміри | 117 x 486 x 503 мм |
Читати повністю
Сховати
Опис Кронштейн OfficePro MA310B
Кронштейн із настінним кріпленням MA310B надає користувачеві належний ергономічний перегляд, функціональність і доступність. Ідеально підходить для компактного простору завдяки монтажу дисплея на стіні без столу. Пластина VESA з отворами для замка призначена для швидкого встановлення та видалення. Якісний пружинний механізм натягу забезпечує чудовий баланс ваги для монітора. Швидкоз’ємне з’єднання забезпечує легку збірку та компактну упаковку. MA310B є хорошим вибором, щоб заощадити час і гроші, одночасно зробивши робочу зону більш чистою та організованою!
Відгуки та питання про - Кронштейн OfficePro MA310B
0.0
Всього відгуків:0