Маркетплейс твоєї Країни![]()
| Виробник | OfficePro |
| Кут повороту | 90 град. |
| Максимальне навантаження | 9 кг |
| Кут нахилу | 80 град. |
| Колір | сріблястий |
| Призначення | для монітора |
| Тип | поворотно-похилий |
| Мінімальна підтримувана діагональ | 17" |
| Кут обертання | +180° ~ -180° |
| Варіанти встановлення | на стіл |
| Кількість встановлюваних екранів | 1 |
| Розміри | 117 x 514 х 579 мм |
| Максимальна підтримувана діагональ | 32" |
| VESA | 75 x 75 |
| Підтримувана діагональ | 19" |
Характеристики Кронштейн OfficePro MA421S
Немає в наявності
Код:002625993
Магазин
Molten Shop
(0.0)
За тарифами
За тарифами