Маркетплейс твоєї Країни![]()
| Виробник | |
| Кут повороту | 360 град. |
| Максимальне навантаження | |
| Кут нахилу | 12 град. |
| Колір | |
| Призначення | для телевізора |
| Кількість встановлюваних екранів | 1 |
| Тип | поворотно-похилий |
| Комплектація | інструкція, елементи кріплення |
| Матеріал | метал |
| Кількість ступенів свободи | 4 |
| Відстань до стелі | 100 - 150 см |
| Мінімальна підтримувана діагональ | 32" |
| Варіанти встановлення | на стелю |
| VESA | 200 x 100 |
| Максимальна підтримувана діагональ | 55" |
| Підтримувана діагональ | 42" |
Характеристики Кронштейн Sector CM-40T White
Немає в наявності
Код:003155381
Магазин
Molten Shop
(0.0)
За тарифами
За тарифами