Маркетплейс твоєї Країни![]()
| Виробник | |
| Максимальне навантаження | 9 кг |
| Кут нахилу | |
| Колір | |
| Призначення | для монітора |
| Тип | поворотний |
| Варіанти встановлення | на стіл |
| Кількість ступенів свободи | 4 |
| Мінімальна підтримувана діагональ | 10" |
| Максимальна підтримувана діагональ | 27" |
| Підтримувана діагональ | 27" |
| VESA | 100 x 100 |
| Матеріал | метал |
| Кількість встановлюваних екранів | 1 |
| Комплектація | інструкція, елементи кріплення |
Характеристики Кронштейн Vinga TD32-1151
Немає в наявності
Код:002626044
Магазин
Molten Shop
(0.0)
За тарифами
За тарифами