Маркетплейс твоєї Країни![]()
| Виробник | |
| Максимальне навантаження | 55 кг |
| Колір | |
| Призначення | для телевізора |
| VESA | 600 x 400 |
| Тип | фіксований |
| Варіанти встановлення | на стіну |
| Кількість ступенів свободи | 0 |
| Мінімальна підтримувана діагональ | 32" |
| Максимальна підтримувана діагональ | 65" |
| Підтримувана діагональ | 65" |
| Відстань до стіни | 24 мм |
| Матеріал | метал |
| Кількість встановлюваних екранів | 1 |
| Комплектація | інструкція, елементи кріплення |
Характеристики Кронштейн Vinga TM10-6451
В наявності
Код:002626105
Магазин
Molten Shop
(0.0)
За тарифами
За тарифами