Маркетплейс твоєї Країни![]()
| Виробник | |
| Кут повороту | 180 град. |
| Максимальне навантаження | 35 кг |
| Кут нахилу | |
| Колір | |
| Призначення | для телевізора для монітора |
| Тип | поворотно-похилий |
| Варіанти встановлення | на стіну |
| Кількість ступенів свободи | 3 |
| Мінімальна підтримувана діагональ | 14" |
| Максимальна підтримувана діагональ | 42" |
| Підтримувана діагональ | 42" |
| VESA | 200 x 200 |
| Відстань до стіни | 75-390 мм |
| Матеріал | метал |
| Кількість встановлюваних екранів | 1 |
| Комплектація | інструкція, елементи кріплення |
Характеристики Кронштейн Vinga TM32-2251
В наявності
Код:002626771
Магазин
Molten Shop
(0.0)
За тарифами
За тарифами