Маркетплейс твоєї Країни![]()
Кронштейн Walfix M-18B
Немає в наявності
Код:002623597
(0.0)
За тарифами
За тарифами
Характеристики Кронштейн Walfix M-18B
| Виробник | |
| Максимальне навантаження | |
| Кут нахилу | |
| Колір | |
| Призначення | для телевізора |
| Максимальна підтримувана діагональ | 65" |
| Варіанти встановлення | на стіну |
| Кількість встановлюваних екранів | 1 |
| Матеріал | метал |
| Мінімальна підтримувана діагональ | 32" |
| VESA | 100 x 300 |
| Кількість ступенів свободи | 1 |
| Комплектація | рівень |
| Тип | похилий |
| Підтримувана діагональ | 52" |
Читати повністю
Сховати
Опис Кронштейн Walfix M-18B
Дуже важлива деталь при купівлі телевізора - вибір настінного кріплення. Розміщений на стіні телевізор не буде заважати, не впаде з підставки. Сучасні настінні кріплення можуть бути зі статичним або поворотним механізмом. Статичні кронштейни більш надійні, вони коштують дешевше поворотних і прослужать більше часу. Кріплення з поворотним механізмом можна налаштовувати і повертати для комфортного перегляду. Деякі кріплення дозволяють нахиляти телевізор, що зручно, коли телевізор висить вище рівня очей. При виборі настінного кріплення важливо звернути увагу на максимальну вагу, яку воно витримує, і діапазон діагоналей телевізорів.Walfix M-18B – це універсальне настінне кріплення для телевізорів. Дана модель кронштейна Walfix M-18B має 1 ступінь свободи, що дозволяє легко здійснювати регулювання нахилу. Кріплення володіє характеристиками високого рівня, поєднуючи в собі оригінальний дизайн і надійність в експлуатації. Walfix M-18B підходить для більшості телевізорів діагоналлю 32-65 дюймів. Максимальне навантаження на кронштейн дорівнює 40 кг. Нахил від -15 до +15 градусів. Чорний колір кріплення Walfix M-18B додає моделі елегантність. Відстань від стіни становить 48 мм (мінімальна і максимальна). У кронштейні передбачений рівень для точної установки.Кронштейн для настінного кріплення сприяє оптимізації та збільшення простору в приміщенні.