Маркетплейс твоєї Країни![]()
Кронштейн Walfix R-203B
Немає в наявності
Код:002624553
(0.0)
За тарифами
За тарифами
Характеристики Кронштейн Walfix R-203B
| Виробник | |
| Максимальне навантаження | 22 кг |
| Колір | |
| Призначення | для телевізора для монітора |
| Тип | фіксований |
| Варіанти встановлення | на стіну |
| Кількість ступенів свободи | 0 |
| Мінімальна підтримувана діагональ | 14" |
| Максимальна підтримувана діагональ | 29" |
| Підтримувана діагональ | 29" |
| VESA | 100 x 100 |
| Матеріал | метал |
| Кількість встановлюваних екранів | 1 |
| Комплектація | кронштейн, інструкція, монтажний комплект |
| Розміри | 100 х 100 х 25 мм |
Читати повністю
Сховати
Опис Кронштейн Walfix R-203B
Кронштейн Walfix R-203B
Практичне і функціональне кріплення з монтажем на стіну для ЖК телевізорів. У виробництві кронштейна використовується високоякісна сталь, яка забезпечує відповідну міцність конструкції.
Особливості кроштейна:
допустиме навантаження 22 кг;
відстань від стіни 14 мм;
колір чорний;
вид кронштейна фіксований;
максимальний стандарт VESA 100х100 мм;
рекомендована діагональ 14 "- 29";
кут повороту немає.
Компанія Walfix спеціалізується на виробництві таких виробів, як кріплення і стійки для теле- та аудіотехніки. Крім того, під торговою маркою Walfix випускаються проекційні екрани і інші аксесуари для проведення презентацій. Виробник стрімко увірвався на ринок і швидко зайняв власну нішу серед інших великих компаній.
Сьогодні продукція під торговою маркою Walfix успішно реалізується на американському та азійському ринку, популярні вироби під даним брендом і на ринку Східної Європи. Гідно оцінили функціональність і високу якість кріплень і інших аксесуарів від компанії Walfix, в тому числі і українські споживачі. Кріплення під цією торговою маркою широко застосовуються в будинках, квартирах, офісах, ресторанах, спортивних клубах і гіпермаркетах. Виробничі потужності Walfix оснащені першокласним обладнанням, компанія має найпотужнішу технологічною базою.