Маркетплейс твоєї Країни![]()
Кронштейн Walfix R-243B
Немає в наявності
Код:003156881
(0.0)
За тарифами
За тарифами
Характеристики Кронштейн Walfix R-243B
| Виробник | |
| Максимальне навантаження | 15 кг |
| Кут нахилу | 5 град. |
| Колір | |
| Призначення | для телевізора для монітора |
| Комплектація | кронштейн, інструкція, монтажний комплект |
| Матеріал | метал |
| Кількість встановлюваних екранів | 1 |
| Розміри | 100 х 100 х 25 мм |
| VESA | 50 x 50 |
| Тип | поворотно-похилий |
| Максимальна підтримувана діагональ | 29" |
| Варіанти встановлення | на стіну |
| Кількість ступенів свободи | 2 |
| Мінімальна підтримувана діагональ | 14" |
| Підтримувана діагональ | 15.4" |
Читати повністю
Сховати
Опис Кронштейн Walfix R-243B
Кронштейн Walfix R-243B
Практичне і функціональне кріплення з монтажем на стіну для ЖК телевізорів. У виробництві кронштейна використовується високоякісна сталь, яка забезпечує відповідну міцність конструкції.
Особливості:
кронштейн настінний для ТВ;
діагональ: 14 "" - 29 "", VESA: макс 100х100 мм;
навантаження: до 15 кг;
нахил: + 5град ~ -15град;
поворот: до 60 град;
відступ від стіни: 58 мм;
колір чорний.
Компанія Walfix спеціалізується на виробництві таких виробів, як кріплення і стійки для теле- та аудіотехніки. Крім того, під торговою маркою Walfix випускаються проекційні екрани і інші аксесуари для проведення презентацій. Виробник стрімко увірвався на ринок і швидко зайняв власну нішу серед інших великих компаній.
Сьогодні продукція під торговою маркою Walfix успішно реалізується на американському та азійському ринку, популярні вироби під даним брендом і на ринку Східної Європи. Гідно оцінили функціональність і високу якість кріплень і інших аксесуарів від компанії Walfix, в тому числі і українські споживачі. Кріплення під цією торговою маркою широко застосовуються в будинках, квартирах, офісах, ресторанах, спортивних клубах і гіпермаркетах. Виробничі потужності Walfix оснащені першокласним обладнанням, компанія має найпотужнішу технологічною базою.