Маркетплейс твоєї Країни![]()
Кронштейн Walfix R-273B
В наявності
Код:002624669
(0.0)
За тарифами
За тарифами
Характеристики Кронштейн Walfix R-273B
| Виробник | |
| Кут повороту | 180 град. |
| Максимальне навантаження | 15 кг |
| Кут нахилу | |
| Колір | |
| Призначення | для телевізора для монітора |
| Тип | поворотно-похилий |
| Варіанти встановлення | на стіну |
| Кількість ступенів свободи | 4 |
| Мінімальна підтримувана діагональ | 14" |
| Максимальна підтримувана діагональ | 29" |
| Підтримувана діагональ | 29" |
| VESA | 100 x 100 |
| Відстань до стіни | 50-280 мм |
| Матеріал | метал |
| Кількість встановлюваних екранів | 1 |
| Особливості | гак для кабелю |
| Комплектація | дюбелі: 2 шт |
Читати повністю
Сховати
Опис Кронштейн Walfix R-273B
Дуже важлива деталь при купівлі телевізора - вибір настінного кріплення. Розміщений на стіні телевізор не буде заважати, не впаде з підставки, його не зіштовхне маленька дитина. Сучасні настінні кріплення можуть бути зі статичним або поворотним механізмом. Статичні кронштейни більш надійні, вони коштують дешевше поворотних і прослужать більше часу. Кріплення з поворотним механізмом можна налаштовувати і повертати для комфортного перегляду. Деякі кріплення дозволяють нахиляти телевізор, що зручно, коли телевізор висить вище рівня очей. Walfix R-273B – це універсальне настінне кріплення для телевізорів. Дана модель кронштейна Walfix R-273B має 4 ступеня свободи, що дозволяє легко здійснювати регулювання нахилу, виносу від стіни і повороту телевізора. Кріплення володіє характеристиками високого рівня, поєднуючи в собі оригінальний дизайн і надійність в експлуатації. Walfix R-273B підходить для більшості телевізорів діагоналлю 14-29 дюймів. Максимальне навантаження на кронштейн дорівнює 15 кг. Чорний колір кріплення Walfix R-273B додає моделі елегантність. Нахил від +5 до -15 градусів, поворот Walfix R-273B до 180 градусів. Мінімальна відстань від стіни становить 50 мм, а максимальна 280 мм. У кронштейні передбачений кабель канал.Кронштейн для настінного кріплення сприяє оптимізації та збільшення простору в приміщенні.