Маркетплейс твоєї Країни![]()
Кронштейн Walfix R-353B
Немає в наявності
Код:003570751
(0.0)
За тарифами
За тарифами
Характеристики Кронштейн Walfix R-353B
| Виробник | |
| Кут повороту | 180 град. |
| Максимальне навантаження | 25 кг |
| Кут нахилу | |
| Колір | |
| Призначення | для телевізора для монітора |
| Варіанти встановлення | на стіну |
| Комплектація | m8х25 мм: 4 шт |
| Максимальна підтримувана діагональ | 42" |
| Матеріал | метал |
| Кількість встановлюваних екранів | 1 |
| Кількість ступенів свободи | 4 |
| Відстань до стіни | 54 мм |
| Мінімальна підтримувана діагональ | 15" |
| VESA | 75 x 75 |
| Тип | поворотно-похилий |
| Підтримувана діагональ | 40.5" |
| Особливості | гак для кабелю |
Читати повністю
Сховати
Опис Кронштейн Walfix R-353B
Дуже важлива деталь при купівлі телевізора - вибір настінного кріплення. Розміщений на стіні телевізор не буде заважати, не впаде з підставки, його не зіштовхне маленька дитина. Сучасні настінні кріплення можуть бути зі статичним або поворотним механізмом. Статичні кронштейни більш надійні, вони коштують дешевше поворотних і прослужать більше часу. Кріплення з поворотним механізмом можна налаштовувати і повертати для комфортного перегляду. Деякі кріплення дозволяють нахиляти телевізор, що зручно, коли телевізор висить вище рівня очей. Walfix R-353B – це універсальне настінне кріплення для телевізорів. Дана модель кронштейна Walfix R-353B має 4 ступеня свободи, що дозволяє легко здійснювати регулювання нахилу, виносу від стіни і повороту телевізора. Кріплення володіє характеристиками високого рівня, поєднуючи в собі оригінальний дизайн і надійність в експлуатації. Walfix R-353B підходить для більшості телевізорів діагоналлю 15-42 дюймів. Максимальне навантаження на кронштейн дорівнює 25 кг. Чорний колір кріплення Walfix R-353B додає моделі елегантність. Нахил від +5 до -15 градусів, поворот Walfix R-353B до 180 градусів. Мінімальна відстань від стіни становить 54 мм, а максимальна 425 мм У кронштейні передбачений кабель - канал.Кронштейн для настінного кріплення Walfix R-353B сприяє оптимізації та збільшення простору в приміщенні.