Маркетплейс твоєї Країни![]()
Знижка
Кухонний комбайн Kenwood KHC29A.H0WH
Немає в наявності
Код:002624483
Магазин
Molten Shop
(0.0)
За тарифами
За тарифами
Характеристики Кухонний комбайн Kenwood KHC29A.H0WH
| Виробник | |
| Вага | 5.5 кг |
| Кількість швидкостей | 5 |
| Тип | кухонна машина |
| Потужність | 1000 Вт |
| Об'єм основної чаші | 4.3 л |
| Об'єм чаші блендера | 0.8 л |
| Режими | імпульсний режим |
| Функції | соковижималка |
| Насадки | вінчик |
| Особливості | можна мити в посудомийній машині |
| Габарити | 28 х 25 х 24 см |
| Колір | сріблястий |
Читати повністю
Сховати
Опис Кухонний комбайн Kenwood KHC29A.H0WH
Kenwood KHC29A.H0WH - наша компактна кухонна машина поєднує великі думки в маленькому просторі. Великий розмір чаші дає змогу швидко приготувати тісто для піци на шість осіб. Або спекти партію з 36 капкейків. Маючи потужність та універсальність для виконання роботи.
Відгуки та питання про - Кухонний комбайн Kenwood KHC29A.H0WH
0.0
Всього відгуків:0
Кухонний комбайн Kenwood KHC29A.H0WH
[[ getCurrentDecimal('11889') ]] ₴
-18%
[[ getCurrentDecimal('11889') ]] ₴