Маркетплейс твоєї Країни![]()
| Виробник | |
| Вага | 9.5 кг |
| Кількість швидкостей | 8 |
| Тип | кухонна машина |
| Потужність | 1200 Вт |
| Об'єм основної чаші | 5 л |
| Об'єм чаші блендера | 1.6 л |
| Режими | імпульсний режим |
| Функції | подрібнювач |
| Насадки | крюк для тіста |
| Додаткові функції | можливість придбання додаткових насадок для розширення функціональності приладу |
| Особливості | нековзні ніжки |
| Габарити | 39.5 х 31.5 х 22.5 см |
| Колір | сріблястий |
| Також шукають | з великою чашею |
Характеристики Кухонний комбайн Kenwood KVC 85.594 SI (KVC85.594 SI)
Немає в наявності
Код:003155144
Магазин
Molten Shop
(0.0)
За тарифами
За тарифами