Маркетплейс твоєї Країни![]()
Характеристики Кущоріз акумуляторний GTM HT56/560BL без АКБ і ЗП (HT56/560BL_BARE TOOL)
| Виробник | |
| Вага | 3.16 кг |
| Напруга | 56 В |
| Вага | 3.16 кг |
| Гарантия | 36 месяцев от производителя |
| Бренд | GTM |
| Доставка/Оплата | Предоплата 100% |
| Страна регистрации бренда | Украина |
| Вид | Кусторезы |
| Страна производитель товара | Китай |
| Источник питания | Аккумулятор |
| Длина шины, мм | 660.0 |
| Толщина среза | 33.0 |
| Напряжение | 56 В |
Читати повністю
Сховати
Опис Кущоріз акумуляторний GTM HT56/560BL без АКБ і ЗП (HT56/560BL_BARE TOOL)
GTM HT56/560BL - потужний і надійний інструмент професійної серії, розроблений для підрізання кущів, живоплотів і дерев. Високу потужність і продуктивність забезпечує безщітковий двигун, який живиться від Li-ion акумуляторів GTM 56V. Завдяки високій ефективності двигуна, однієї батареї на 2.5 А*год вистачає на 63 хвилини безперервної роботи.
Кущоріз GTM HT56/560BL поставляється в картонній упаковці разом із захисним чохлом для леза та інструкцією з експлуатації.
Зверніть увагу: акумулятор та зарядний пристрій до комплекту не входять!
Основні переваги GTM HT56/560BL:
- Високоефективний безщітковий двигун
- 56 В - працює від усіх акумуляторів GTM 56 В
- Леза подвійної дії з двосторонньою ріжучою гранню і лазерним заточуванням
- Довжина леза 66 см, що забезпечує чисту довжину різу 56 см
- 33 мм - зазор між зубцями
- 3300 об/хв - частота ходу зубців
- 63 хв - час роботи від акумулятора ємністю 2.5 А*год
- 100 хв - час роботи від акумулятора ємністю 4 А*год
- 200 хв - час роботи від акумулятора ємністю 8 А*год
- Подвійна система безпеки
КОМПЛЕКТАЦІЯ:
- Кущоріз акумуляторний GTM HT56/560BL
- Чохол для леза
- Інструкція
- Картонна коробка.
Відгуки та питання про - Кущоріз акумуляторний GTM HT56/560BL без АКБ і ЗП (HT56/560BL_BARE TOOL)
0.0
Всього відгуків:0
Кущоріз акумуляторний GTM HT56/560BL без АКБ і ЗП (HT56/560BL_BARE TOOL)
[[ getCurrentDecimal('4699') ]] ₴