Маркетплейс твоєї Країни![]()
Новинка
Характеристики Кутова шліфувальна машина EAG 24-230
| Виробник | |
| Довжина кабелю | 2 м |
| Номінальна напруга | 230 В/змін.струму |
| Діаметр відрізного диска, макс. | 230 мм |
| Номінальна споживна потужність | 2400 Вт |
| Вага обладнання | 4,9 кг |
| Частота | 50 Гц |
| Тип різьби x діаметр різьби шпинделя | M14 |
| Клас захисту | Клас захисту II/захисна ізоляція |
| Частота обертів на холостому ходу, макс. | 6500 об/хв |
Опис Кутова шліфувальна машина EAG 24-230
Надзвичайно потужна кутова шліфувальна машина потужністю 2400 Вт для дисків діаметром до 230 мм
- Оптимальне робоче положення
- Зміна положення рукоятки з кроком 90 ̊
- Додаткова рукоятка, яку можна прикручувати зверху, праворуч або ліворуч
- Менша стомлюваність при роботі
- Прорезинена основна рукоятка і віброізоляція на допоміжній рукоятці
- Захисний кожух встановлюється без застосування
- Регулювання без використання інструментів для швидкої та ефективної роботи
- Електронне управління, що обмежує пусковий струм, захищає ланцюг
- Кутова шліфувальна машина прискорюється м'яко і рівномірно
- Польова обв'язка і концепція вентиляції повітря
- Подвійні ущільнення для шарикопідшипника
Відгуки та питання про - Кутова шліфувальна машина EAG 24-230
0.0
Всього відгуків:0