Маркетплейс твоєї Країни![]()
| Виробник | |
| Число оборотів холостого ходу, мін./макс. | 0-10500 об/хв |
| Номінальна споживна потужність | 1000 Вт |
| Діаметр відрізного диска, макс. | 125 мм |
| Вага обладнання | 2,1 кг |
| Номінальна напруга | 230 В/змін.струму |
| Довжина кабелю | 4 м |
| Частота, мін./макс. | 50 / 60 Гц |
| Тип різьби x діаметр різьби шпинделя | M14 |
| Клас захисту | Клас захисту II/захисна ізоляція |
| Функції | Постійна електроніка, Захист від повторного запуску, Захист від перевантажень |