Маркетплейс твоєї Країни![]()
Новинка
Характеристики Кутова шліфувальна машина EWS20-230-S CLASSIC
| Виробник | |
| Номінальна споживна потужність | 2000 Вт |
| Номінальна напруга | 230 В/змін.струму |
| Діаметр відрізного диска, макс. | 230 мм |
| Довжина кабелю | 4 м |
| Вага обладнання | 4,3 кг |
| Частота | 50 Гц |
| Тип різьби x діаметр різьби шпинделя | M14 |
| Клас захисту | Клас захисту II/захисна ізоляція |
| Частота обертів на холостому ходу, макс. | 6500 об/хв |
Опис Кутова шліфувальна машина EWS20-230-S CLASSIC
Антивібраційна рукоятка для комфортної тривалої роботи з інструментом
- Можливість встановлення рукоятки у трьох позиціях
- Кнопка блокування шпинделя
- Для простої та швидкої зміни кіл
- Захист від перевантаження та плавний пуск
- Збільшений термін служби інструмента
Відгуки та питання про - Кутова шліфувальна машина EWS20-230-S CLASSIC
0.0
Всього відгуків:0