Маркетплейс твоєї Країни![]()
Новинка
Характеристики Лампа для нігтів на акумуляторі LEDME 5B 120W (біло-блакитна)
| Виробник | |
| Колір | |
| Вид оборудования | LED лампа |
| Дополнительные функции | Таймер|Сенсор датчика движения |
| Напряжение сети | 220~240 В |
| Вес | 0.5 |
| Максимальное время установки таймера | 99 |
| Количество светодиодов | 45 |
| Дисплей | Да |
| Тип упаковки | Картонная коробка |
| Таймер | Да |
| Длина | 215 |
| Ширина | 195 |
| Высота | 115 |
Читати повністю
Сховати
Опис Лампа для нігтів на акумуляторі LEDME 5B 120W (біло-блакитна)
ХАРАКТЕРИСТИКИ
| Бренд | LEDME |
| Потужність | 120W |
| Кількість світлодіодів | 30 шт |
| Дісплей | Так |
| Сенсор | Так |
| Зйомне дно | Так |
| Пониження потужності | Так |
| Таймер | 30, 60, 90 сек |
| Габаритні розміри | 225 × 120 × 80 мм |
| Країна виробник | Україна |
Немає "мертвих зон"
🔻 Відеоогляд лампи LEDME 5B 120W🔻
(краще зробити на весь екран)
Лампа для нігтів LEDME 5B 120W виготовлена з якісного пластику, який подається мийці.
На верхній частині розташований дисплей, який показує час полімеризації.
Також на верхній частині розташовані 4 сенсорні кнопки.
Усередині лампи встановлені 30 світлодіодних лампочок.
Лампа нешкідлива для шкіри та очей.
Лампа має знімне дно, це дасть змогу із легкістю виконати процедуру педикюру.
Має компактні розміри та стильний дизайн.
Проста у використанні, потужна, надійна та якісна.
Лампа має кнопкове керування.
Підходить для домашнього та салонного використання.
Відгуки та питання про - Лампа для нігтів на акумуляторі LEDME 5B 120W (біло-блакитна)
0.0
Всього відгуків:0