Маркетплейс твоєї Країни![]()
Новинка
Характеристики Лампа для нігтів Sun One 48W (з функцією пониження потужності)
| Виробник | |
| Колір | |
| Вес | 0.8 |
| Вид оборудования | LED лампа |
| Высота | 100 |
| Дисплей | Нет |
| Длина | 200 |
| Дополнительные функции | Сенсор датчика движения|Таймер |
| Количество светодиодов | 30 |
| Максимальное время установки таймера | 60 |
| Напряжение сети | 220~240 В |
| Мощность лампы для сушки ногтей | 48 |
| Тип упаковки | Картонная коробка |
| Ширина | 195 |
Читати повністю
Сховати
Опис Лампа для нігтів Sun One 48W (з функцією пониження потужності)
ХАРАКТЕРИСТИКИ
| Бренд | Sun |
| Потужність | 48 W |
| Кількість світлодіодів | 30 шт |
| Дісплей | Ні |
| Сенсор | Так |
| Зйомне дно | Так |
| Пониження потужності | Так |
| Таймер | 10. 30, 60, 99 сек |
| Габаритні розміри | 200 × 155 × 100 мм |
| Країна виробник | Китай |
🔻 Відеоогляд (краще зробити на весь екран) 🔻
Лампа відмінно підійде не тільки для дому, а й для салонів краси. Має кілька налаштувань часу, що робить її дуже зручною у використанні. Оснащена таймером на 5, 30 та 60 секунд, має два потужнісні режими. Автоматично вмикається завдяки сенсору руху. По внутрішній поверхні лампи Sun 1 рівномірно розташовані 30 світлодіодів, що дає рівномірну полімеризацію покриттів. Корпус та внутрішня частина виготовлені з пластику. Знімне дно зручне для проведення педикюрних процедур.
Відгуки та питання про - Лампа для нігтів Sun One 48W (з функцією пониження потужності)
0.0
Всього відгуків:0