Маркетплейс твоєї Країни![]()
Характеристики Лампа для нігтів SUN X5 Max 120W біла (з функцією пониження потужності)
| Виробник | |
| Колір | |
| Вес | 0.5 |
| Вид оборудования | LED лампа |
| Высота | 117 |
| Дисплей | Да |
| Длина | 236 |
| Дополнительные функции | Сенсор датчика движения|Таймер |
| Количество светодиодов | 45 |
| Максимальное время установки таймера | 99 |
| Напряжение сети | 220~240 В |
| Мощность лампы для сушки ногтей | 120 |
| Таймер | Да |
| Тип упаковки | Картонная коробка |
| Ширина | 210 |
Читати повністю
Сховати
Опис Лампа для нігтів SUN X5 Max 120W біла (з функцією пониження потужності)
ХАРАКТЕРИСТИКИ
| Бренд | Sun |
| Потужність | 120W |
| Кількість світлодіодів | 45шт |
| Дісплей | Так |
| Сенсор | Так |
| Зйомне дно | Так |
| Пониження потужності | Так |
| Таймер | 10. 30, 60, 99 сек |
| Габаритні розміри | 221 × 205 × 92 мм |
| Країна виробник | Китай |
Немає "мертвих зон"
Кнопка 99S дозволяє лампі працювати в режимі зниженої потужності, потім на 30 секунд потужність автоматично стає більше і досягає максимуму на 50 секунді.
Лампа для нігтів Sun X5 Max 120W виготовлена з якісного пластику, який подається мийці. На верхній частині розташований дисплей, який показує час полімеризації. Усередині лампи встановлені 45 світлодіодних лампочок. Лампа нешкідлива для шкіри та очей. Лампа має знімне дно, це дасть змогу із легкістю виконати процедуру педикюру. Має компактні розміри та стильний дизайн. Проста у використанні, потужна, надійна та якісна. Лампа має кнопкове керування. Підходить для домашнього та салонного використання.
Відгуки та питання про - Лампа для нігтів SUN X5 Max 120W біла (з функцією пониження потужності)
[[ getCurrentDecimal('659') ]] ₴