Маркетплейс твоєї Країни![]()
Характеристики Лампа для нігтів SUNUV Sun One 48W (оригінал)
| Виробник | |
| Колір | |
| Вес | 0.6 |
| Вид оборудования | LED лампа |
| Высота | 85 |
| Гарантийный срок | 12 |
| Дисплей | Нет |
| Длина | 190 |
| Дополнительные функции | Сенсор датчика движения|Таймер |
| Количество светодиодов | 30 |
| Максимальное время установки таймера | 60 |
| Напряжение сети | 220~240 В |
| Мощность лампы для сушки ногтей | 48 |
| Таймер | Да |
| Тип упаковки | Картонная коробка |
| Ширина | 150 |
Читати повністю
Сховати
Опис Лампа для нігтів SUNUV Sun One 48W (оригінал)
На дні всіх оригінальних ламп є пломба зі штрих-кодом, яка збігається із штрих-кодом на коробці лампи. Важливо зберегти штрих-код на весь термін гарантійного обслуговування. Гарантія здійснюється лише за наявності пломби зі штрих-кодом без слідів її переклеювання.
| Бренд | SUNUV |
| Потужність | 48 W |
| Кількість світлодіодів | 30 шт |
| Дісплей | Ні |
| Сенсор | Так |
| Зйомне дно | Так |
| Пониження потужності | Так |
| Таймер | 10. 30, 60, 99 сек |
| Габаритні розміри | 190 × 150 × 85 мм |
| Країна виробник | Китай |
УФ LED світлодіодна лампа Sun One 48 Вт і 24 Вт оснащена таймером на 5, 30 і 60 секунд, має два потужнісні режими і стане відмінним допоміжним приладом на столі у будь-якого професіонала, що займається манікюрним сервісом, або любителя. Завдяки компактним розмірам та лаконічному дизайну вона стильно виглядає, а за рахунок наявності всіх необхідних функцій спростить та прискорить процес роботи з гелевими лаками, фарбами та гелями, сприйнятливими до спектру led-хвиль. Вмикання/вимикання приладу здійснюється шляхом приміщення всередину нього руки та її подальшого забирання, оскільки він оснащений датчиком руху. Дно знімається та кріпиться за допомогою магнітів.