Маркетплейс твоєї Країни![]()
| Виробник | |
| Напруга | 220 В |
| Потужність | 4 Вт |
| Світловий потік | 100 лм |
| Бренд | Videx |
| Доставка/Оплата | Безкоштовна доставка при замовленні від 1000 ₴ (Пропозиція діє на товари компанії з такою позначкою) |
| Угол рассеивания | 360 градусів |
| Материал | Стекло |
| Назва товару | Лампа |
| Особенности | Filament GD |
| Ресурс | 20000 год |
| Размер | 64 х142 мм |
| Температура кольору | 2100К |
| Тип | LED |
| Тип цоколю | E27 |
| Форм-фактор | ST64 |
| Частота | 50-60 Гц |