Маркетплейс твоєї Країни![]()
| Виробник | |
| Висота | 23 мм |
| Ширина | 36 мм |
| Довжина | 100 мм |
| Клас лазера | 2 |
| Похибка вимірювання довжини (+ / -) | +/- 1,5 мм |
| Температурний діапазон застосування, мін./макс. | 0 40 °C |
| Кількість акумуляторів / батарей | 2 шт. |
| Діапазон вимірювання довжини, макс. | 30 м |
| Ступінь захисту IP | IP 54 |
| Тип акумулятора / батареї | Луг |